Forum: Przezorni

NNW OCHRONA 24H PREMIUM

Witam.
została pobrana opłata za ubezpieczenie NNW OCHRONA 24H PREMIUM 24,99 zł
ale ja żadnej zgody na to ubezpieczenie nie wyrażałem,ani pisemnej ani telefonicznej???

Odpowiedzi

Zmień widok

10

Witaj szymek1,

w przypadku, gdy nie wyrażałeś zgody na objęcie ubezpieczeniem a jest pobierana składka, pracownik na mLinii sprawdzi informacje, zatem zapraszam do kontaktu z mLinią

Pozdrawiam,
m_Monika

Witaj szymek1,
w przypadku, gdy nie wyrażałeś zgody (...) to złóż reklamację nie zapominając by kwotę zwrotu powiększyli o odsetki jakieś porządne!

czy mBank może upaść jeszcze bardziej jeśli chodzi o poziom traktowania klienta?

co to jest Identyfikator Klienta i skąd wziąć Telekod

coraz lepsi....

szymek1 napisał(a):

> co to jest Identyfikator Klienta i skąd wziąć Telekod

Tak to jest jak ludzie kupują eKonta na eBayu... ;-)

szymek1 napisał(a):

> co to jest Identyfikator Klienta i skąd wziąć Telekod

Przed logowaniem powinien byc alkomat...

człowiek pierwszy raz założył konto nie bardzo sie orientuje co i jak ale najlepiej sie pośmiać to jest właśnie POLSKA wyśmiać gościa a i tak nikt nie napisał co to jest.

skoro uważasz ze przed logowaniem powinien być alkomat to przestań pić

Witam,

identyfikator Klienta to login służący do logowania w Internecie oraz na mLinii, który składa się z 8 cyfr. Telekod to 6-cio cyfrowe hasło na mLinię.

Pozdrawiam,
Krzysiek

szymek1 napisał(a):

> człowiek pierwszy raz założył konto nie bardzo sie

Człowiek pierwszy raz założył konto, ale przeczytać dołączonych instrukcji i objaśnień mu się nie chciało.

Bo człowiek jest młody, dynamiczny i przebojowy, a jak tekst ma więcej niż 160 znaków to człowiek mówi 'lol za długie, nie czytałem'

Lepiej podbić na forum, może tam za rękę poprowadzą, nie?

szymek1 napisał(a):

> człowiek pierwszy raz założył konto nie bardzo sie
> orientuje co i jak ale najlepiej sie pośmiać to jest
> właśnie POLSKA wyśmiać gościa a i tak nikt nie napisał co
> to jest.

Poniewaz usilujesz korzystac z produktu, nie tylko nie majac o nim zielonego pojecia, ale tez nie silac sie nawet na przeczytanie chocby www.mbank.pl/przewodnik/jak_zaczac gdzie masz wszystko podane na tacy.

No i niespodzianka: kazdy kiedys pierwszy raz zalozyl konto, w moim przypadku nawet byl to mBank...

Komentuj z innymi