Forum: mKlienci

ubezpieczenie NNW premium 24h-

pod koniec pazdziernika dalem sie namowic milej pani telefoniczn ie nanabycie tego ubezpieczenia,szczegoly mialy przyjsc na pismie-tak mi sie zdawalo,czekalem wiec az przyjda..zajrzalem ostanio do swoejgo konta i stwierdzilem ze pierwsza oplata byla pobrana 21 .10.2010,a ubezpiecznie zaczyna sie wowczas od 1 listopada .Skladka pobierana jest z gory.OK.ale juz 4 listopada pobrana zostala nowa skladka.Zadzwonilem na infolinie,i znowu mila pani tlumaczyla ze wszystko jest zgodne z przepisami,a nastepna skladke pobrano juz na grudzien.Uwazam ze to stanowczo za wczesnie.Nie bylem zadowolony z tej odpowiedzi,ale we wsciekłosc wpadlem,jak podczas naszej rozmowy wlaczyl sie jakis trzeci męski głos mówiąc-NO I CO ZA PROBLEM.Uznalem to za skandal,taka odzywke,od przedstawiciela mbanku,ktorego klientem jestem od 10 lat.ten glos zaraz sie wylaczyl,miła pani.."nic nie slyszała"...Na koniec dowiedzialem sie ze pocztą nic nie przyjdzie,wszystkie przepisy i certyfikaty sa dostepne do pobrania z moch"wiadomosci", ktorych jako jedyne-moja przegladarka oraz adobe nie czyta.Co o tej sprawie sadza forumowicze,anulowac to ubezpieczenie?Moze przedstawieciel mbanku przedstawi mi zadowalajaca mnie wykladnie lub choc przeprosi ?Chyba ze oczekuje za duzo?

Odpowiedzi

Zmień widok

2

Witam!

Post o podobnej tematyce:
http://www.mbank.pl/forum...

Jak się domyślasz ze strony mEkipy odpowiedzi się nie doczekałem.

Życzę szczęścia Tobie!

Pozdrawiam, HDTeam!

no coz 4 dni minęły,a odpowiedzi ze strony mbanku ani śladu .Prawde pisal mi jeden z klientow zebym sie nie spodziewal odpowiedzi.Musze chyba zlozyc reklamacje pisemna do centrali BRE banku w Lodzi-listem poleconym,albo moze napisze do Wyborczej-ona czeka na takie wyskoki banków,albo jedno i drugie zrobie