Forum: mKlienci

Logowanie do mbanku

Czy coś się dzieje z logowaniem? Tracert daje info o braku połączenia po wejściu na routery w IPPartners w Łodzi.

Odpowiedzi

Zmień widok

8

brak grupy

Nie, nic sie nie dzieje, sprawdzalem. Obejrzyj sobie watek: http://cafe.mbank.com.pl/...

Cos sie rzeczywiscie musi dziac w Lodzi, skoro macie takie problemy.

Pozdrawiam... (dostep bez zarzutu)

To może być to:

"W dniach od 3 wrzesnia do 11 listopada br. odbywac
bedzie sie modernizacja sieci POLPAK-T nalezacej do
Telekomunikacji Polskiej. W okresie tym moga wystapic
problemy w korzystaniu z serwerow podlaczonych do sieci
TPnet. W szczegolnosci dotyczyc to bedzie okresu od 15
do 16 wrzesnia, kiedy to bedzie prowadzona modernizacja
tej sieci w wojewodztwie lodzkim.
Wiecej informacji www.tpnet.pl
"

Firma, w której pracuję, za provdera ma IPPartners i normalnie to hula bez problemu. Jedyne problemy pojaiwały się wtedy, gdy łącze pomiędzy IPPartners a TPNet padało. I wtedy niestety .....

brak grupy

Ty nie znasz się na komputerach, masz żle skonfigurowany sprzęt i za cienkie łącze ...

Polecam:
http://www.cafe.mbank.com...

Za to Ty znasz się bez pudła tak? NIe rób z siebie omnibusa Przemex.

Pzdr,
KM

brak grupy

Bardzo dobrze mu powiedziałeś.
Nikt nie jest wszechwiedzący.
Każdy ma przejściowe problemy, ale po to jest ta kafejka, żeby je rozwiązywać. Mam rację czy nie??

"PowiedziałAŚ". A dalej masz już rację. :)

Pzdr,
KM

brak grupy

He, he, he
No tak, Kate - pamiętam jak jeszcze niedawno komputery były domeną facetów, a dziewczyny patrzyły się na nich jak na wariatów.
Także musisz wybaczyć, że jeszcze niektórzy żyją w tych czasach, które z tego co widzę odeszły w mrok historii.
A ten mrok robi się już tak duży, że coraz częściej się zdarza na prowadzonych przeze mnie zajęciach, że to dziewczyny znacznie lepiej radzą z obsługą komputerów, programowaniem itp.

Sorki za trochę nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać :))

Moja rodzina z kolei na mnie patrzy jak na wariatkę :) Ale można się przyzwyczaić.

Pozdrawiam,
KM