Forum: Karciarze

Karta debetowa

Witam gdy zakładałem konto przez internet wybrałem kartę, w meilu przyszło że podałem za mała kwotę zarobku. A co to ma do tego? Co mBank interesuje ile będę zarabiał? Jak teraz zyskać kartę? Pozdrawiam.

Odpowiedzi

Zmień widok

4

A karty kredytowej to Ty czasem nie brales?

pokaż linkiem z tej strony http://www.mbank.pl/indyw... o którą kartę chodzi i podaj nr wniosku albo cóś inne, co pozwoli mEkipie cię zidentyfikować

RobertR napisał(a):

> Witam gdy zakładałem konto przez internet wybrałem kartę, w
> meilu przyszło że podałem za mała kwotę zarobku. A co to
> ma do tego? Co mBank interesuje ile będę zarabiał?

Kartę wybrałeś na pierwszej stronie wniosku, a to karta kredytowa. Trzeba było na następnych stronach wybrać debetową. Kartą kredytową płacisz z kredytu udzielanego przez bank, więc bank chce wiedzieć czy stać cię na kredyt, czyli czy zarabiasz wystarczająco dużo by bez większego ryzyka taki kredyt spłacać. Kartą debetową płacisz z własnych pieniędzy zadekowanych na rachunku i w tym przypadku banku nie interesowałoby ile zarabiasz.

> Jak teraz zyskać kartę? Pozdrawiam.

Poczekać na aktywację rachunku przez mBank, a następnie uzbrojony w telekod i widentyfikator zadzwonisz na mLinię i tam w kilku słowach zamówisz debetową kartę płatniczą, ale już debetową.

Dobrze wszystko już rozumiem. Każdemu może zdarzyć się pomyłka z nazwą ;) Pozdrawiam.