Forum: Karciarze

Wniosek o kartę kredytową

Witam. Złożyłem wniosek o kartę kredytową złotą z limitem 10tys. Wstępna decyzja była pozytywna, jak również i ostateczna. Status był 80% oraz informacja że karta czeka na wydanie w systemie mBanku. Dzisiaj status zmienił się na 100% i dostałem informację, że ze względów formalnych wniosek został rozpatrzony negatywnie. Czy ktoś mi może to wytłumaczyć? Niby kartę mi przyznano a jednak nie. Hmmm.....

Odpowiedzi

Zmień widok

9

Witam,

proszę Cię o kontakt z mLinią telefonicznie. Konsultant odszuka Twój wniosek i sprawdzi informacje.

Pozdrawiam,
Gosia

Rozmawiałem z konsultantem. Wiedział to samo co ja. Poprosiłem o wyjaśnienie. Mam czekać. Ale tak na chłopski rozum to coś jest nie tak.

Buldi napisał(a):

> Rozmawiałem z konsultantem. Wiedział to samo co ja.
> Poprosiłem o wyjaśnienie. Mam czekać. Ale tak na chłopski
> rozum to coś jest nie tak.

Jest to ze mBank cierpi na zaawansowaną schizofrenie. Innemu klientowi bez problemu rok w rok przedłuza KK na kwote x ale gdy ten klient chcial oddac stara karte i wyrobic nowa z takim samym limitem to juz nie ma zdolnosci kredytowej.
(http://www.mbank.pl/forum/read.html?f=1&i=867464&t=867464 &sr=ld&pn=1&cat=0) wypowiedzi na samym koncu

Chcesz miec szybko KK? Idz gdzie indziej...

Buldi napisał(a):

> Witam. Złożyłem wniosek o kartę kredytową złotą z
> limitem 10tys. Wstępna decyzja była pozytywna, jak również
> i ostateczna. Status był 80% oraz informacja że karta czeka
> na wydanie w systemie mBanku. Dzisiaj status zmienił się na
> 100% i dostałem informację, że ze względów formalnych
> wniosek został rozpatrzony negatywnie. Czy ktoś mi może to
> wytłumaczyć? Niby kartę mi przyznano a jednak nie. Hmmm.....

Mialem identyczna sytuacje. Zdaje sie ze Tobie tez te 10tys zaproponowali w promocji?
Dopiero interwencja mekipy spowodowala przyznanie karty ktora bank sam wciskal klientowi w ramach promocji....
Ktos w mbanku musi po nowym roku zajac sie problemem odrzucania sfinalizowanych wnioskow bo to nie pierwszy ani nie drugi i trzeci przypadek.

To nie było w promocji, tylko na podstawie wpływów na konto. Może też ktoś z mEkipy zajmie się tą sprawą.

mbank ma ogólnie problemy ze sobą, z obsługą, z kartami, z umowami, z wysyłką... ja czekam na załatwienie sprawy od 1 pażdziernika, obecnie na anulowanie wniosku, niby ktoś z mekipy się moja sprawą zajął ale jak narazie cisza... już się cieszyłem, że może sie wszystko skończy to teraz mam jeszcze jakiś wyciag do wyjaśnienia po rezygnacji z kk... coś mnie ostatnio problemy z tym bankiem polubiły.

Właśnie otrzymałem odpowiedź w sprawie reklamacji. mBank ma prawo zrezygnować w każdej chwili z procesu wydawania karty kredytowej. A już miałem ją przyznaną, czekała na wydanie w systemie mBanku. Śmiechu warte...

a po co ci KK w mBanku? skoro nie chcą dać to idź do innego. w mBanku miałem KK z limitem 3tyś (zlikwidowałem), a w DB dostałem z limitem 11tyś! szkoda czasu na dodatkowe usługi w mBanku. ja ograniczyłem się tylko do ekonta z którego robię opłaty...
więcej widocznie ode mnie nie chcą....

Generalnie macie rację jeżeli chodzi o podwyższanie limitów. Czy masz rok, czy dwa lata kartę kredytową nikt Ci tego limitu nie podwyższy, czyt. nie będą nachalnie dzwonić do Ciebie lub o zgroza bez Twojej zgody go podnosić.
Ja zadzwoniłem osobiście poprosiłem o 8 tysięcy, przyznali 5 tysięcy. W sumie to nawet dobrze, bo jak przyjdzie mi się kiedyś zadłużyć to zawsze o 2 tysiące mniej :)
Jak dla mnie może być, a i... chwała za to, że nie są nachalni i nie dzwonią w ogóle.
Znajomy ma KK z GE i co kwartał ma telefon z prośbą, czy akceptuje podwyższenie limitów. Wielokrotnie mówił, że nie życzy sobie już telefon, sam sobie zadzwoni jak będzie chciał coś zmienić, ale jak widać bez rezultatu.
A jak komuś nie pasuje to rynek KK jest przepełniony ofertami.
Pozdrawiam.

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Karciarze