Forum: mKlienci

brak grupy

Dokonalem przelewu a srodki pieniezne nie dotarly do adresata!!!

Szanowni Panstwo,
17.09.2007 r. z bankowego konta mojej Kancelarii w Waszym Banku na inny rachunek. Do chwili obecnej, czyli do 27.09.2007 r. kwota ta nie dotarla na wskazany powyzej rachunek bankowy. Poniewaz pieniadze w podanej powyzszej wysokosci zostaly zdjete z mojego rachunku, prosze, o jaknajszybsze wyjasnienie tej "dziwnej" sytuacji. Ja juz nie dysponuje kwota 5.800,00 PLN a kwota ta nie dotarla rowniez do adresata. Czy to normalne zjawisko? Oczekuje odpowiedzi w ciagu najblizszych 24 godzin. W przeciwnym razie podejme kroki przewidziane prawem.
Z powazaniem,
Artur Wieczorek
Radca Prawny.

Odpowiedzi

Zmień widok

20

brak grupy

rozumiem, że podany rachunek należy rzeczywiście do adresata?

brak grupy

Na jakiej podstawie jesteś pewien, że pieniądze nie dotarły do adresata?

Podstawowy środek jaki należy podjąć w takiej sytuacji, to zgłoszenie reklamacji na mLinii.

Pozdrawiam

Marek

Szanowni Państwo.

Mamy do czynienia z wyjątkowo ynteligentnym radcą ;)
Zamiast zgłosić reklamację na mLinii albo wysłać ją pocztą do banku, to "żołądkuje" się na forum, gdzie nikt nie może faktycznie stwierdzić, jaka jest przyczyna niedostarczenia pieniędzy przez bank.
Toż to jakiś dziwny człek ;) Umieszcza na forum dane osobowe Bogu ducha winnej kobiety.
Wystrzegajmy się takich radców!

Pozdrawiam,
Marek

na mlinii to możesz sobie w kulki grać...

Panie Radco, niech pan robi swoje. niech bank płaci za swoje błędy.

jak czytam to sie troszeczke zbulwersowałem :) Ponieważ na moj rachunek pieniadze zostaly wyslane 9 dni ttemu i nadal nie otrzymalem tych pieniedzy na konto w mbanku.
Zgłosiłem reklamację do nadawcy i czekam na odpowiedz, mam nadzieje ze pieniadze do mnie trafia i nie jest to wina mbanku.
Jednak po modernizacji serwisu mbanku zaczynam miec watpliwosci.

ogolnie to wielki LOL z tego pierwszego postu. Cos pisze na forum jeszcze posluguje sie nazwiskami.
Ja panu powiem STRACIL PAN % kola za swoja glupote nie bedzie pieniedzy i juz jeszcze podaj haslo do swojego konta to bedzie super

Ja myślę że Pan Wieczorek napisał o tym przypadku na Forum ponieważ jest tą sprawą zbulwersowany. Natomiast niepotrzebnie podał nazwisko i numer konta osoby do której przelew miał rzekomo dotrzeć. Wprawdzie i tak podanie tych danych osobie tej zaszkodzić nie może aczkolwiek tak się nie powinno robić i tym bardziej dziwi iż zrobiła to osoba związana z prawem. Myślę że pan Wieczorek sprawę zgłosił już po paru dniach gdy adresat kwoty nie otrzymał a teraz tylko jak już wspomniałem chciał się odgryźć za całą sprawę na mBanku pisząc tego posta.
Pozdrawiam.
Maciek.

brak grupy

Szanowny Panie,
proszę o podanie jeszcze tytułu przelewu.

Z pozdrowieniami
prof. Zydiusz Wilkołaczyński

Zydiusz napisał(a):

> Szanowny Panie,
> proszę o podanie jeszcze tytułu przelewu.
>
> Z pozdrowieniami
> prof. Zydiusz Wilkołaczyński

mBank - nie dla idiotów