Forum: mKlienci

Logowanie do serwisu transakcyjnego

Witam,
Nie mogę się zalogować do mojego konta w mbanku. Podczas wpisywania loginu i hasła wyskakuje mi:
Nieprawidłowy identyfikator lub hasło.

Jedną z przyczyn błędów tego typu może być wciśnięty klawisz "Caps Lock". Upewnij się, że "Caps Lock" na Twojej klawiaturze jest wyłączony oraz sprawdź poprawność wpisywanego identyfikatora i hasła.

Wielokrotne próby logowania przy pomocy nieprawidłowego hasła powodują zablokowanie kanału Internet. Odblokowanie dostępu możliwe jest w automatycznym serwisie mLinii.

JESTEM W 100% PEWNY ŻE LOGIN I HASŁO JEST POPRAWNY ! Próbowałem kilka razy się zalogować w pracy i teraz w domu, bez powodzenia.

Odpowiedzi

Zmień widok

6

Za pomocą serwisu IVR odblokuj dostęp internetowy, zmień hasło i będzie OK

Co to jest IVR ?

mLinia
Tyle, że nie rozmawiasz z człowiekiem a naciskasz stosowne klawisze telefonu.

ok już znalazłem. Zaraz odnajde jeszcze numer pod który trzeba zadzwonić. Mam nadzieje że się dodzwonie przez komórkę bo telefonu stacjonarnego nie posiadam.

Mam jeszcze takie pytanie: jak mogę zmienić dane osobowe przypisane do rachunku ? Powiedzmy że sięprzeprowadziłem i przemeldowałem...

Instrukcja krok po kroku:
1. Zanim zaczniesz przygotuj sobie swój identyfikator Klienta (8 cyfr) i telekod (hasło do mLinii - 6 cyfr). Wymyśl tymczasowe hasło do internetu składające się z 8-20 cyfr.
2. Zadzwoń na mLinię pod 0 801 300 800 lub 042 6 300 800.
3. Usłyszysz: "Witamy w mBanku! Jeżeli jesteś naszym Klientem..."
4. Naciśnij na klawiaturze telefonu klawisz z cyfrą 1, a następnie wprowadź swój identyfikator Klienta i naciśnij krzyżyk (# - klawisz pod cyfrą 9).
5. System poprosi Cię 3 razy o podanie losowo wybranych cyfr z telekodu. Podaj je zgodnie z poleceniami.
6. Gdy wszystko będzie w porządku, usłyszysz sygnał dźwiękowy i system zacznie odczytywać Ci dostępne opcje.
7. Naciśnij kolejno klawisze: 4, 3, 2, 1.
8. Następnie podaj wymyślone przez Ciebie tymczasowe hasło do internetu i potwierdź naciskając krzyżyk.
9. Ponownie podaj wymyślone przez Ciebie tymczasowe hasło do internetu i potwierdź naciskając krzyżyk.
10. Możesz się już rozłączyć.
11. Zaloguj się w internetowym serwisie transakcyjnym na https://www.mbank.com.pl swoim identyfikatorem Klienta i tymczasowym hasłem do internetu.
12. Po zalogowaniu zostaniesz poproszony o zmianę hasła na takie, które będzie składać się z liter i cyfr.

Pozdrawiam,
paweu_ek

super, działa, dzięki

Komentuj z innymi