Forum: Inwestorzy

brak grupy

USD&EUR

Zamierzam dzis nabyc Skarbiec Obligacja USD. Jak myslicie czy to dobry pomysl? Jakie sa Wasze prognozy walutowe na najblizszy czas? Wg mnie tendencja EUR/USD ma sie do 1:1... Thanx za wszystkie opinie i komentarze...

Odpowiedzi

Zmień widok

20

brak grupy

lepszy chyba bedzie bph dolarowych obligacji
kokosow nie bedzie w krotkim okresie, ale w ciagu paru miesiecy sadze ze ok.

pozdrawiam

Hmm!

Może tak być,ale nie musi. Ja uważam, że fundusze walutowe raczej nadaja się do spekulacji i krótkoterminowych inwestycji.
Pewnie kiedyś dojdzie do 1:1, a czy w tym roku czy moze za 3 lata trudno powiedzieć. Może się też zdarzyć, że będzie 1:1, a cena $ bedzie wynosia np. 3,40 PLN.

POZDRAWIAM:)

ps. wydaje mi sie że za niedlugo nastąpi korekta na $, może wtedy warto bybyło wejść! Na wrostach się sprzedaje, a kupuje na spadkach.
ps. Nie biorę odpowiedzialności za to co napisalem !!!

Wg mnie EUR bedzie na razie będzie poruszał się raczej w przedziale 4,11-4,15 zł. Co d USD to trudniej powiedziec. Niby po glosowaniach we Francji i Holandii powinien isc w gore a dzisiaj delikatny zjazd...

Wg. mnie po kolejnych głosowaniach nad konstytucją dolar będzie się umacniał. Referendum w Holandii zostało zdyskontowane dzień wczesniej (niestety)...
W perspektywie mamy obniżkę stop procentowych, co pomoże walutom rosnąc.

brak grupy

Michal77 napisał(a):

> Zamierzam dzis nabyc Skarbiec Obligacja USD. Jak myslicie czy
> to dobry pomysl? Jakie sa Wasze prognozy walutowe na najblizszy
> czas? Wg mnie tendencja EUR/USD ma sie do 1:1... Thanx za
> wszystkie opinie i komentarze...

Ja na razie trzymam polskie obligi - w USD i/lub EUR wchodzę w okolicach sierpnia (chociaż jeśli PO zacznie zdobywać przewagę w sondażach to pewnie i w akcyjnych coś utopię... eeee... uszczknę).
AG

brak grupy

A wlasnie co sie dzieje ze skarbcem? dlaczego nie jeszcze zadnej wyceny?

Mirek napisał(a):

> A wlasnie co sie dzieje ze skarbcem? dlaczego nie jeszcze
> zadnej wyceny?

OSTATNIO MAJA DZIWNE OPÓZNIENIA, A i WYNIKI FUNDUSZU NIE NAJLEPSZ ???

POZDRAWIAM :)

Wszedłem w obligacje $ przy 3,15 sprzedałem przy 3.32 :))
Potem kupiłem 3.28 jutro mi spłynie przy ok 3.36 :))

Troche zarobiłem, ale chyba na razie waluty odpuszczam, bo nerwy mi siadaja, a i limit szczęścia na walutach może się wyczerpać.
Poczekam na korekte na $, a pozniej moze wejdę, bo $ powinniem w najbliszym czasie rosną, tak wskazuja przynajmniej wskazniki ekonomiczne i dobre nastawienie do $, ale dobre nastwienie na pstrym koni jeżdzi:(

brak grupy

Ja mimo wszystko wchodze dzis w skarbiec USD.. Zobaczymy co z tego wyniknie...

ZYCZĘ POWODZENIA, mam nadzieję, że dobrze robisz. Ja wyszedlem z $, bo trzeba realizowac zyski!
Kto ma racje pokaże czas.

ps. Życzę mocnych nerwów, bo beda potrzebne przy tak niestabilnym rynku walutowym, choć z drugiej strony mozna dobrze zarobić:)

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Inwestorzy