Forum: mKlienci

Logowanie :)

chyba serwery się przeciązone :)

Logowanie do systemu przejściowo niemożliwe

Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości logowania do internetowego serwisu transakcyjnego.
Powtórna próba logowania będzie prawdopodobnie możliwa za 10 minut. Jeśli pozostaniesz na tej stronie Twoja przeglądarka automatycznie wyświetli formatkę do logowania po upływie 10 minut, pod warunkiem, że logowanie będzie możliwe.
Za niedogodności związane z oczekiwaniem na możliwość zalogowania serdecznie przepraszamy.

ps.
Może warto zwiększyć ilość osbługiwanych połączeń :)

Odpowiedzi

Zmień widok

15

Ja już od półgodziny próbuję, a muszę pilnie przeczucić gotówkę między kontami...
Pierwszy raz od ponad pół roku obecności w mBanku widzę taki komunikat.

eh, to u mnie nie jest tak źle, to pierwszy od ponad 2 lat :) ale i tak jest denerwujący ;)

Tym bardziej że na stronie żadnych info na ten temat nie ma
pozdr,
Japa

brak grupy

Ano właśnie, za jasna cholere nie moge się zalogować :( cosik mi sie zdaje, że jakaś awaria jest

nie awaria tylko ludziska masowo ZUSy wysyłają.... a swoją drogą to nie mogą oni składać zleceń wcześniej z datą wykonania na 10-ego ??

Witajcie,

Informujemy, że obecnie mogą występować problemy z logowaniem do serwisu transakcyjnego. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Na bieżąco będziemy informować o sytuacji.

Pozdrawiamy
Zespół mBanku

brak grupy

WItam,

Kurcze ja juz ponad 1.5h sie nie moge zalogowac.A dzis 10 i zus trzeba wyslac..
CO SIE DZIEJE???
Nie wiecie kiedy zostanie to naprawione..

cholerna rewelacja, szczególnie jak kasę trzeba wysłać pilnie

brak grupy

No to dla potomnych, aby widzieli jaki komunikat widniał o tej godzinie (14:54)

------------
Przepraszamy, ale obecnie nie można zalogować się do systemu mBanku.
Aktualnie system transakcyjny mBanku nie obsługuje operacji zewnętrznych. Z tego względu nie jest możliwe zarządzanie rachunkami.

Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją bardzo przepraszamy.
-------------

Ciekawe czy system obsługuje transakcje WEWNĘTRZNE ;) - chciało by się powiedzieć, czy jeszcze żyje własnym życiem. Swoją drogą dla tych co się wkurzają: to nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Ja będą klientem mBanku od ponad 3 lat trafiłem już na takie problemy 4 razy. Średnia zatem nie jest taka zła. Kto myśli, że w innych bankach jest lepiej niech sprawdzi. Ja wiem, że jest nielepiej :).

brak grupy

mBank ma chyba jakiś problem z 10-tymi dniami miesiąca wypadającymi w poniedziałek - pamiętacie poniedziałek, 10 maja 2004? Przed następną taką charakterystyczną datą radzę zaopatrzyć się w gotówkę :)
http://www.fkn.pl/news/id... ół mBanku napisał(a):

Magii napisał(a):

> WItam,
>
> Kurcze ja juz ponad 1.5h sie nie moge zalogowac.A dzis 10 i zus
> trzeba wyslac..

Trzeba tylko zlecić przelew, bo dla ZUS jedynie data zlecenia jest ważna, a nie kasa. Pieniądze mogą wyjść później, i za to płatnik już nie odpowiada. Tak stanowi Ordynacja Podatkowa.

Komentuj z innymi