Ostatnia aktywność

Witaj drutkow1,

eKonto mobilne może być prowadzone jako rachunek wspólny. Natomiast można posiadać wyłącznie 1 rachunek eKonto mobilne. Stąd możesz np. swoje eKonto mobilne założyć jako wspólne lub przekształcić na wspólne z małżonką, czy też każde z Was może posiadać odrębny rachunek eKonto mobilne. Jednakże otwarcie i posiadanie kolejnych rachunków eKonto mobilne nie jest możliwe.

Do rachunku eKonto mobilne możesz posiadać bezpłatnie klasyczne karty debetowe wydawane do konta: Visa payWave, Visa Tymczasowa, MasterCard PayPass. Pozostałe karty, typu MasterCard Gold PayPass, eKARTA wirtualna, czy też MasterCard Debit Naklejka mogą być również wydane do rachunku eKonto mobilne, ale naliczane są już opłaty zgodnie z obowiązującą TOiP:
http://www.mbank.pl/pobie...
Każdy ze współposiadaczy może posiadać dowolne karty z oferty dostępnych.

Umowa o korzystanie z kart płatniczych jest częścią integralną Umowy o prowadzenie rachunku, także zawiera się ją niezależnie od tego, czy zamawia się kartę.
We wniosku podstawiona jest opcja zamówienia wyłącznie karty Visa payWave. Inną kartę można zamówić po otwarciu rachunku.

Składając wniosek ze strony banku, wybierasz najpierw rachunek, którym jesteś zainteresowany. Przekierowanie do otwarcia rachunku z konkretnej strony informacyjnej banku jest do wniosku o dany rachunek, czyli wchodząc na stronę eKonto mobilne i wybierając opcję – Otwórz konto, następuje automatyczne przekierowanie do wniosku o eKonto mobilne. Nie otworzysz zwykłego rachunku eKonto, przy wykorzystaniu wniosku o eKonto mobilne.

Pozdrawiam, Iza.

Pokaż profile

Sortuj

mEkipa to grupa pracowników mBanku, która odpowiada na Wasze pytania dotyczące oferty mBanku.
mEkipa to grupa pracowników mBanku, która odpowiada na Wasze pytania dotyczące oferty mBanku.
wątki: 1596 | wypowiedzi: 20052